Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Belgium Top Sighthound Show

Jedna z nejočekávanějších belgických chrtích výstav proběhla v neděli 21.10.2018 tradičně pod známým názvem Belgium Top Sighthound Show. I Česká republika měla svého zástupce mezi salukami.
Gloria Al Zahra se prosadila nejen ve své hojně obsazené třídě, ale byla oceněna i titulem Nejlepšího psa v plemeni a na závěr vybojovala umístění mezi všemi zástupci chrtů - BEST IN SHOW II. Gloria se tak vydala na cestu čekatelství Šampiona Belgie. Gratulujeme!

Alika Sunchine Alhaya vyhrála Central European Coursing Derby

Malebné stráně nedaleko Liptovského Mikuláše se staly dějištěm coursingové závodu Central European Coursing Derby, který byl zároveň finálním závodem V4 CUPu. Hřejivé paprsky podzimního slunce umocnily skvělou organizaci závodu a tak se tato coursingová neděle stala příjemným zážitkem nejen pro vítěze, ale pro všechny účastníky. Saluki běžely mix. Z deseti saluk byla nejlépe obodovaná začínající závodnice Alika Sunchine Alhaya (majitelky Barbary Čížkové), která se umístila na 1. místě a získala čekatelství CACIL a CACT.

V4 CUP finále

Prestižní coursingový pohár známý pod názvem V4 CUP vznikl na Slovensku, ale běhá se ve čtyřech zemích – Slovensko, Česká republika, Polsko a Maďarsko. Podmínkou účasti v soutěži o získání titulu V4 Cup Winner je účast na 7 mezinárodních coursingových závodech v nejméně 3 zemích této coursingové čtyřky. Coursingové závody Saluki klubu jsou již druhým rokem součástí V4 CUPu a není tedy náhodou, že oba vítězové, jak fena, tak pes jsou letos ze Saluki klubu:
V4 CUP Winner fena: Viva La Dioskury S Berega Turi - majitelka Ulyana Sundukova
V4 CUP Winner pes: Anis Avatar Pinc - majitelka Edith Reitter

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.