Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mladá Boleslav

Národní výstava psů byla úspěšnou pro 12 měsíční fenku Hatima Al Zahra, která krom vítězství ve třídě mladých fen byla oceněna tituly Nejlepší mladý a BEST OF BREED. V závěrečných soutěžích se probojovala na pozici BEST IN GROUP 2! Gratulujeme majitelům!

Nový Slovenský šampion

Další úspěšnou štací pro Glorii Al Zahra byl víkend ve Velké Idě na Slovensku, kde ji oba dny na mezinárodních výstavách udělili zahraniční rozhodčí titul BEST OF BREED, na nedělní výstavě navíc BEST IN GROUP 2. Gloria si tak může vystavit ke svým oceněním další šampionátový diplom - Slovenský šampion krásy. Gratulujeme!

INTERCANIS 2018

Pozvání pro posuzování saluki na červnové Mezinárodní výstavě v Brně přijala rozhodčí Birte Scheel z Dánska, jejíž posuzování zde, byla pro české vystavovatele premiéra. Z členů Saluki klubu se na vrchních pozicích v ocenění umístili: Amani Sayah a Hadisse Al Zahra.
Amani Sayah, který se vystavoval ve třídě veteránů, vplul do kruhu profesionálním předvedením, s nábojem a elegancí, že by mu třídu veteránů, nebýt tištěných údajů v katalogu, nikdo neuvěřil. Naprostý zápal pro své předvedení, ladně a energicky zopakoval i v závěrečném kruhu a umístění na stupních vítězů ho právem neminulo. Rozhodčí pan Tomáš Kučera ho ocenil jako 2. Nejlepšího veterána výstavy !
Hadisse Al Zahra vyhrála třídu mladých fen, stala se Nejlepším mladým a na závěr ji rozhodčí oceněnila i titulem BOS.
Výstava byla úspěšnou i v ohledu dovršení šampionátu, kdy si Arshan Dumont výhrou ve třídě šampionů V1, CAC, res.CACIB zakončil čekatelství Grand šampiona ČR !

Národní výstava v Klatovech

uplynulý víkend byl v Klatovech po roce opět zasvěcen "růžové" Národní výstavě psů.
Letošní ročník přinesl změnu v podobě venkovního závěrečného kruhu na překrásném travním koberci, po němž se proběhla v reprezentaci za mladého představitele plemene s tituly CAJC, Nejlepší mladý Harmony Al Zahra a v zápětí se představila fenka, oceněná tituly CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BEST OF BREED Gloria Al Zahra, která se v tomto závěrečném klání umístila na pozici BIG 2. Nejlepším opačného pohlaví v plemeni se stal Guardian Al Zahra s oceněním: CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS!

Výstavní víkend ve španělské Cantabrii

Saluki Z TripuBenissah a Aanisah – se během svých prázdninových cest vydaly objevit španělské výstavy v Cantabrii. První den obě úspěšně reprezentovaly a od portugalského rozhodčího Jose Homem De Mello Aanisah získala titul CAC a Benissah CAJC, Nejlepší fena, BOJ a BOB. Bohužel závěrečné soutěže propásly kvůli silnému dešti.
Druhý den posuzoval rozhodčí ze Španělska, pan Marcelino Pozo.
Aanisah si odnesla výbornou 1, res. CAC a res. CACIB. Benissah se opět stala nejlepším mladým s titulem CAJC a navíc přidala ještě Cruft’s kvalifikaci 2019.

Národní výstava Jelenia Góra

Neděle 24.6.2018 se stala velmi úspěšným dnem pro Bentleyho Z Tripu, když v polské Jeleni Goře na národní výstavě psů vyhrál nejen svou třídu a započal tak svého prvního dospělého šampiona, ale také se stal nejlepším psem a následně dosáhl i na titul nejvyšší a odvezl si domů svůj první titul BOB! BOS získala teprve roční Hatima Al Zahra společně s titulem BOJ, svým vítězstvím si započala čekatelství Polského Junior šampiona.

Gloria Al Zahra BOB ve Švýcarsku

BIS, JBIS, EJW '17, EJSH'17 Multi-Ch., Multi-JCh. Gloria Al Zahra vyrazila rozšířit svoji sbírku titulů o další zemi. Na její první výstavě ve Švýcarsku, od švýcarské rozhodčí Christine Rossier, byla oceněna titulem BEST OF BREED! Moc gratulujeme k úspěšnému zahájení nového šampionátu! (na fotografii BOS a BOB)

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

Saluki klub je GDPR Compliant

Saluki klub informuje subjekty údajů o podmínkách, za jakých jsou zpracovávány osobní údaje zde:
[ www.saluki.cz/?gdpr-26-05-2018 ]

Vítěz pro krásu a výkon

Přicházíme s další, doufáme, že pozitivní změnou! Klubový vítěz pro krásu a výkon, se již nebude počítat pouze z jedné výstavy a jednoho coursingu, ale ze dvou výstav a dvou coursingů. Důvodem změny bylo, aby soutěž byla zajímavější a aby se mohlo zúčastnit, co nejvíce pejsků. Podmínkou je účast, alespoň na jedné klubové výstavě a jednom coursingu pořádaným Saluki klubem v daný kalendářní rok. Pro tuto soutěž nemusíte nic posílat, všechno spočítáme za vás. Po uskutečnění všech klubových akcí budou vítězové zveřejněni na webu Saluki klubu a při nejbližší příležitosti předány ceny. Detailní pravidla a bodování obdrží členové klubu e-mailem.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.